پنج‌شنبه, 28 دی 1396
    /  2
عنوان : شهردار بانه در گفتگو با خبرگزاری ایسنا: برای برون رفت از شعار زدگی باید وارد فاز اجرایی شد
کد خبر : ۲۴۵۲
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ 
ساعت : ۱۹:۵۴:۴۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار بانه در گفتگو با خبرگزاری ایسنا:

برای برون رفت از شعار زدگی باید وارد فاز اجرایی شد


شهردار بانه، عدم همخوانی برنامه ریزی و اجرایی کردن پروژه‌ها را از معضلات اساسی جامعه برشمرد و گفت: برای برون رفت از شعار زدگی باید وارد فاز عملیاتی و اجرایی شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بابک رستم پور در مراسم روز درختکاری، بر نقش فرهنگ سازی عمومی در قالب تشکیل انجمن‌های فعال و تخصصی تاکید و اظهار کرد: فعالان انجمن‌ها از یک طرف با ارتباط با مردم و آشنایی با دغدغه‌ها و مشکلات آنان و از طرف دیگر با تعامل سازنده با مسولان به بهترین نحو رسالت خود را در جهت تحقق جامعه‌ایی بهتر انجام می‌دهند.

وی در ادامه به برنامه‌های زیست محیطی شهرداری در سال جاری اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال به صورت عملیاتی و اجرایی برای تمامی سال 1395 برنامه ریزی کرده بودیم و در این سال 13مورد  پارک و لکه‌های سطح شهر پاکسازی شده‌اند.

شهردار بانه افزایش سرانه فضای سبز در بانه را از سیاست‌های کاری سال جدید برشمرد و خاطرنشان کرد: حساسیت‌ها و پیگیری‌های خود مردم بانه برای فضای سبز بزرگترین عامل افزایش سرانه فضای سبز در بانه بوده است.

وی عنوان کرد: حضور انجمن محیط زیستی پاژین در روز درختکاری در کنار اداره محیط زیست و شهرداری یعنی می‌توانیم با برنامه ریزی و مدیریت در حوزه سیاست‌گذاری از انجمن‌های مردم نهاد به نحو شایسته‌ایی بهره ببریم.

رستم پور در پایان سخنان خود، عدم همخوانی برنامه ریزی و اجرایی کردن پروژه‌ها را از معضلات اساسی جامعه برشمرد و گفت: برای برون رفت از شعار زدگی باید وارد فاز عملیاتی و اجرایی شد.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0